Oferty pracy

W Wojewódzkim Centrum Pediatrii „Kubalonka” w Istebnej pracuje ponad stu pracowników. Wśród nich są lekarze, pielęgniarki, fizykoterapeuci, farmaceuta, diagności, statystycy i sekretarki medyczne, salowe, księgowi, pracownicy administracji specjalizujący się m.in. w zagadnieniach kadrowych, obiegu dokumentów, ich bezpieczeństwie i archiwizacji, postepowaniach przetargowych, projektach unijnych, gospodarce komunalnej i mieszkaniowej, bezpieczeństwie i higienie pracy, a także kucharze oraz pracownicy gospodarczy troszczący się o sprawność urządzeń i sieci wodnej, kanalizacyjnej, cieplnej, elektrycznej, teleinformatycznej oraz dbający o bezpieczeństwo i porządek na terenie szpitala.

Aktualnie nasze Centrum poszukuje pracowników na następujące stanowiska:

  1. Lekarz pulmonolog – praca na tym stanowisku może być wykonywana na cały etat lub jego część. Specjalista w dziedzinie chorób płuc może objąć stanowisko kierownika oddziału lub dołączyć do zespołu nie obejmując funkcji kierowniczej. Jesteśmy zainteresowani podjęciem współpracy na dłuższy okres czasu (np. na czas nieokreślony), ale też otwarci jesteśmy na współpracę okresową. Mamy do dyspozycji mieszkania znajdujące się na terenie Wojewódzkiego Centrum Pediatrii.
     
  2. Lekarz laryngolog – w tym przypadku poszukujemy specjalisty do konsultacji diagnostycznych, które powinny być przeprowadzane co środę dla około 40 dzieci.
     
  3. Pielęgniarka.
  4. Księgowa/y – na tym stanowisku poszukujemy osoby z wyższym wykształceniem ekonomicznym lub prawniczym, która posiada uprawnienia do pełnienia funkcji głównego księgowego lub w ciągu trzech lat od zatrudnienia takie uprawnienia nabędzie. Z chwilą zatrudnienia zadaniem tej osoby będzie w szczególności koordynowanie działań zapewniających funkcjonowanie w szpitalu standardów wynikających z ustawy o finansach publicznych.

Obok wymienionych stanowisk chętnie nawiążemy kontakt z osobami, które perspektywicznie byłyby zainteresowane pracą na „Kubalonce” zarówno w obszarze medycznym, jak i administracyjnym, czy gospodarczym.

Jeśli ktoś ceni sobie dobrą atmosferę w pracy i pociąga go odpoczynek w pięknym otoczeniu przyrody, to „Kubalonka” jest miejscem właściwym dla niego. Mamy nadzieję, że naszym przyszłym współpracownikom zasmakuje też kuchnia, bo dzisiaj dania przygotowywane przez naszych kucharzy cenią sobie pacjenci i ich opiekunowie.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Najlepiej poprzez Dział Administracyjno-Organizacyjny (kadry – tel. 33 857 56 05) lub sekretariat (tel. 33 857 56 02, email: sekretariat@wcpkubalonka.pl).